O firmie Klimon.pl

Powietrznymi pompami ciepła oraz bezobsługowymi systemami grzania i chłodzenia zajmujemy się od 2009 roku. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze inżynierskiej jesteśmy w stanie przygotować kompleksowe rozwiązania grzewcze zarówno dla Klientów indywidualnych (budynki mieszkalne), spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych (kamienice, bloki) oraz firm i przedsiębiorstw, które poszukują pewnego, bezobsługowego i taniego w eksploatacji ogrzewania.

Działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie. Zadowolenie Klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy w stanie podjąć nawet najbardziej skomplikowane zadania przeróbek przestarzałych systemów grzewczych, tak, aby wszystko działało w 100% automatycznie. Przerabiamy kotłownie węglowe, gazowe, olejowe a także poprawiamy lub unowocześniamy systemy oparte o pompy ciepła już funkcjonujące, z których ich właściciele są niezadowoleni.

Nasze rozwiązania cechują przystępne ceny, integracja ogrzewania zarówno CO jak i CWU w jednym systemie oraz nowoczesne i energooszczędne podzespoły. Tworzymy bezobsługowe, tanie w utrzymaniu i eksploatacji zestawy grzewcze o mocach od 5KW do 200KW a nawet więcej.

Powierzając system grzewczy swojego budynku firmie Klimon.pl masz pewność, że zostanie on wykonany profesjonalnie i z należytą starannością. Dajemy na to gwarancję. Sprawdź listy referencyjne na temat naszej w dziale REFERENCJE.